TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord speelt dan in Tirana tegen AS Roma en Noa is de belangrijkste verslaggever ter plekke. Hélène Hendriks neemt de presentatie in de studio voor haar rekening en Noa doet de interviews aan het veld voor en na de wedstrijden.
De zoon van Linda timmert ook aan de weg op tv-gebied maar dat gaat iets minder soepel
Het is niet de eerste keer dat Noa die belangrijke klus doet, ze maakte een klein half jaar geleden haar debuut toen Feyenoord tegen Slavia Praag speelde. Maar dat het nu om een finale gaat, maakt het bijzonder, zeker omdat Noa pas 22 jaar is. De dochter van Linda de Mol en Sander Vahle werkte eerder als redacteur bij het opgedoekte Vandaag Inside en presenteert ook een sportitem in de talkshow HLF8 van neef Johnny.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur