TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Duitse voetbalcompetitie is vrijdag van start gegaan, maar liefhebbers van de Bundesliga konden de wedstrijden niet bekijken via hun televisie. Daar heeft de Nordic Entertainment Group (NENT) een oplossing voor bedacht.
De wedstrijden uit de Duitse competitie, waarin onder anderen Wout Weghorst, Jean-Paul Boëtius en Jeremiah St. Juste hun kunsten vertonen, zijn namelijk gratis te bekijken via YouTube. De duels zijn op het gratis videoplatform te zien, omdat streamingdienst Viaplay (van NENT) pas in 2022 het levenslicht ziet.
Het Zweedse bedrijf heeft geprobeerd een licentiedeal te sluiten met een Nederlandse tv-partij, maar daar is geen akkoord over bereikt. De afgelopen seizoen was de Bundesliga te zien op ESPN, voorheen FOX Sports.
Naast de Bundesliga heeft de NENT Group ook de rechten van de Britse Premier League en de Formule 1 vanaf 2022 in handen. Een groot verlies voor Ziggo Sport, waar de Engelse voetbalcompetitie en de strijd om de wereldtitel van Max Verstappen nu nog te zien is.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom