TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Duitse voetbalcompetitie is vrijdag van start gegaan, maar liefhebbers van de Bundesliga konden de wedstrijden niet bekijken via hun televisie. Daar heeft de Nordic Entertainment Group (NENT) een oplossing voor bedacht.
De wedstrijden uit de Duitse competitie, waarin onder anderen Wout Weghorst, Jean-Paul Boëtius en Jeremiah St. Juste hun kunsten vertonen, zijn namelijk gratis te bekijken via YouTube. De duels zijn op het gratis videoplatform te zien, omdat streamingdienst Viaplay (van NENT) pas in 2022 het levenslicht ziet.
Het Zweedse bedrijf heeft geprobeerd een licentiedeal te sluiten met een Nederlandse tv-partij, maar daar is geen akkoord over bereikt. De afgelopen seizoen was de Bundesliga te zien op ESPN, voorheen FOX Sports.
Naast de Bundesliga heeft de NENT Group ook de rechten van de Britse Premier League en de Formule 1 vanaf 2022 in handen. Een groot verlies voor Ziggo Sport, waar de Engelse voetbalcompetitie en de strijd om de wereldtitel van Max Verstappen nu nog te zien is.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'