TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In het Warsteiner HockeyPark in Mönchengladbach beginnen zowel de mannen als de vrouwen aan het EK Hockey. Op voorhand zijn de verwachtingen voor de Nederlandse teams hooggespannen en dat is niet zonder reden. Beide ploegen zijn Europees kampioen en daar komt nog eens bij dat Oranje tijdens de Olympische Spelen in Parijs in het mannen- en vrouwentoernooi goud veroverde.
De mannen bijten het spits af met een wedstrijd tegen Spanje, dezelfde tegenstander als in de halve finale in Parijs. Die eindigde in een eenvoudige overwinning voor Nederland: het werd 4-0.
Om 15.30 uur is het de beurt aan de vrouwen, die in de poulefase Ierland treffen. Dat is een pot die geen problemen zou mogen opleveren, want de Ieren staan niet bepaald bekend als een hockeygrootmacht.
Het EK Hockey volg je op zaterdag 9 augustus vanaf 13:05 uur LIVE op NPO 1.
Partnerbijdrage
'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'
10:19Gaan we Nick, Simon en Kees binnenkort weer samen zien op tv?
09:22Kandidaat overmand door emoties in laatste audities van The Voice of Holland
08:45Video: Kees Tol vertelt over het nieuwe VTWonen-seizoen
07:50De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen