TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het EK Voetbal voor vrouwen kende een magere openingsdag met wedstrijden uit de zwakke Groep A, maar deze tweede speeldag ziet er heel anders uit. Het is namelijk tijd voor de eerste duels uit Groep B, waarin Spanje, Portugal, België en Italië elkaar treffen.
De Belgen starten het toernooi om 18.00 uur in Sion tegen de Italianen. Italië is in dat duel favoriet, maar de ploeg van bondscoach Antonio Cabrini is op zijn hoede. Tijdens de vorige editie van het EK elimineerden de Belgen namelijk Italië in de groepsfase.
Bij België, dat in april nog van Engeland won in de Nations League, zijn de ogen met name gericht op doelpuntenmachine Tessa Wullaert (Internazionale).
EK Voetbal (V): België - Italië is op donderdag 3 juli 2025 om 17:50 uur te zien op NPO 1. Titelfavoriet en wereldkampioen Spanje speelt om 21.00 uur in Bern tegen Portugal.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'