TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het scheelde maar weinig of Engeland sleepte de EK-titel binnen drie jaar geleden. Maar via penalty’s verloren ze van Italië. Het land zal er dit keer vast alles aan doen om dat gevoel terug te krijgen.
Zowel tijdens het vorige EK als WK gooide Engeland hoge ogen. Het is dan ook niet gek dat het land samen met Frankrijk tot de grote favorieten behoort voor de titel. Met alle grote namen in het team kan het op papier haast niet anders dan dat de Engelsen het ver gaan schoppen.
Ze zitten in de poule met Servië, Denemarken en Slovenië, dus hier wordt in ieder geval al verwacht dat ze winnaar van de poule worden.
Servië maakt officieel zijn debuut op een EK. Als Joegoslavië waren ze er natuurlijk al vaker bij, maar onder de naam Servië nog niet. Veel bekende (ster)spelers heeft Servië dan weer niet, alhoewel we in Nederland de aanvoerder wel kennen. Dat is namelijk oud-Ajacied Dusdan Tadic.
EK Voetbal: Servië - Engeland is op zondag 16 juni om 21:00 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'