TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De poulefase van de UEFA Europa League is bijna voorbij. Het gaat er dus echt om hangen.
De Rotterdammers krijgen bezoek vanuit Italië: Lazio Roma is de tegenstander in De Kuip. Het eerste duel tussen de twee ploegen eindigde in een 4-2 overwinning voor de Italianen. Feyenoord stond na ruim een uur al met 4-0 achter. Daarna verzachtte de nieuwe spits Santiago Giménez de pijn nog enigszins door twee keer te scoren.
Toch hoeft Feyenoord zeker niet in zak en as te zitten. Een week voor deze wedstrijd staan Feyenoord, Midtjylland, Lazio en Sturm Graz namelijk allemaal nog op 5 punten. Feyenoord moet wel echt zijn beste beentje voorzetten om door te gaan naar de volgende ronde van UEFA Europa League.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026