TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Formule 1 verhuist na dit seizoen naar Viaplay en het Scandinavische NENT gaat de races met een heel ander team doen. Nadat eerder al bekend werd dat Olav Mol en Jack Plooij niet meegingen, heeft Robert Doornbos nu ook het slechte nieuws gekregen.
"NENT kiest helaas niet voor mij als analyticus. Ze gaan een andere route in", zegt Doornbos in gesprek met BN DeStem. De oud-coureur was negen jaar lang als analyticus werkzaam bij Ziggo Sport, nadat het de rechten van de Formule 1 van RTL had overgenomen.
Viaplay gaat ervoor om internationale ex-coureurs in te zetten als analisten, maar voor Doornbos was er geen plekje beschikbaar. De oud-coureur, die van 2004 tot 2006 actief was in de koningsklasse van de autosport, boekte als racer zijn beste resultaat tijdens de GP van Brazilië in 2006, toen hij twaalfde werd.
Het commentaar bij de Formule 1-races wordt vanaf volgend jaar verzorgd door Nelson Valkenburg en Melroy Heemskerk, die de stem van Olav Mol moeten zien te vervangen. Mol heeft dertig jaar Formule 1-races van zijn commentaar voorzien. Amber Brantsen, sinds 2017 nieuwslezer bij de NOS, zal de vaste presentatrice zijn.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven