TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
En het is niet zomaar een weekend, want op de zaterdag staat ook de laatste sprintrace van het seizoen op de rol. Dat betekent dat er vrijdag gekwalificeerd wordt, op zaterdag een ‘race’ van 100 kilometer wordt verreden, alvorens op zondag de hoofdact van start gaat. En op Ziggo Sport wordt er uitgebreid voor- en na beschouwd.
Je ziet het Ziggo Sport Race Café voor en na de GP van Brazilië op zondag 13 november om 18:00 uur en om 21:00 uur op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select).
Max Verstappen en Red Bull Racing rijden vooralsnog het perfecte seizoen. De Nederlander heeft 14 van de 20 races op zijn naam geschreven en is voor de tweede keer op rij wereldkampioen geworden. Voor het eerst sinds 2013 is het zijn formatie ook gelukt om de constructeurstitel op te eisen.
Naast Verstappen heeft het dat ook te danken aan de prestaties van Sergio Pérez. In Monaco en Singapore was hij de beste en met zijn 8 andere podiumplaatsen sprokkelde hij ook de nodige punten binnen. Samen met Charles Leclerc gaat hij uitmaken wie de plekken 2 en 3 in het kampioenschap mag opeisen. Op wie zet jij je geld?
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde