TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De voorrondes van Wimbledon zijn gespeeld en dus is het erop of onder voor de laatste twee spelers: Nick Kyrgios en Novak Djokovic.
Die eerste was donderdagavond al verzekerd van een plek in de finale. De Australische tennisspeler zou het in de halve finale namelijk nog opnemen tegen Rafael Nadal, maar die moest vlak voor het grote moment verstek laten gaan vanwege een buikspierblessure. "Als ik doorga, wordt het alleen maar erger", zo stelde hij. "Ik heb deze beslissing gemaakt omdat ik onder deze omstandigheden geen twee duels op een rij kan winnen." De Australische tennisspeler Nick Kyrgios plaatste zich hiermee automatisch voor de finale
Die finale zal hij spelen tegen Novak Djokovic. De zesvoudig wereldkampioen won vrijdagavond (na een slappe start) met 2-6. 6-3 en 6-2 van zijn concurrent Cameron Norrie. Het wordt voor Djokovic zijn achtste finale en hiermee laat hij Boris Becker, Arthur Gore en Pete Sampras achter zich. Zij speelden er in hun carrière 'slechts' 7.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1