TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De voorrondes van Wimbledon zijn gespeeld en dus is het erop of onder voor de laatste twee spelers: Nick Kyrgios en Novak Djokovic.
Die eerste was donderdagavond al verzekerd van een plek in de finale. De Australische tennisspeler zou het in de halve finale namelijk nog opnemen tegen Rafael Nadal, maar die moest vlak voor het grote moment verstek laten gaan vanwege een buikspierblessure. "Als ik doorga, wordt het alleen maar erger", zo stelde hij. "Ik heb deze beslissing gemaakt omdat ik onder deze omstandigheden geen twee duels op een rij kan winnen." De Australische tennisspeler Nick Kyrgios plaatste zich hiermee automatisch voor de finale
Die finale zal hij spelen tegen Novak Djokovic. De zesvoudig wereldkampioen won vrijdagavond (na een slappe start) met 2-6. 6-3 en 6-2 van zijn concurrent Cameron Norrie. Het wordt voor Djokovic zijn achtste finale en hiermee laat hij Boris Becker, Arthur Gore en Pete Sampras achter zich. Zij speelden er in hun carrière 'slechts' 7.
Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin
14:15De deelnemers van het derde seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted zijn bekend