TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De voorrondes van Wimbledon zijn gespeeld en dus is het erop of onder voor de laatste twee spelers: Nick Kyrgios en Novak Djokovic.
Die eerste was donderdagavond al verzekerd van een plek in de finale. De Australische tennisspeler zou het in de halve finale namelijk nog opnemen tegen Rafael Nadal, maar die moest vlak voor het grote moment verstek laten gaan vanwege een buikspierblessure. "Als ik doorga, wordt het alleen maar erger", zo stelde hij. "Ik heb deze beslissing gemaakt omdat ik onder deze omstandigheden geen twee duels op een rij kan winnen." De Australische tennisspeler Nick Kyrgios plaatste zich hiermee automatisch voor de finale
Die finale zal hij spelen tegen Novak Djokovic. De zesvoudig wereldkampioen won vrijdagavond (na een slappe start) met 2-6. 6-3 en 6-2 van zijn concurrent Cameron Norrie. Het wordt voor Djokovic zijn achtste finale en hiermee laat hij Boris Becker, Arthur Gore en Pete Sampras achter zich. Zij speelden er in hun carrière 'slechts' 7.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint