TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De voorrondes van Wimbledon zijn gespeeld en dus is het erop of onder voor de laatste twee spelers: Nick Kyrgios en Novak Djokovic.
Die eerste was donderdagavond al verzekerd van een plek in de finale. De Australische tennisspeler zou het in de halve finale namelijk nog opnemen tegen Rafael Nadal, maar die moest vlak voor het grote moment verstek laten gaan vanwege een buikspierblessure. "Als ik doorga, wordt het alleen maar erger", zo stelde hij. "Ik heb deze beslissing gemaakt omdat ik onder deze omstandigheden geen twee duels op een rij kan winnen." De Australische tennisspeler Nick Kyrgios plaatste zich hiermee automatisch voor de finale
Die finale zal hij spelen tegen Novak Djokovic. De zesvoudig wereldkampioen won vrijdagavond (na een slappe start) met 2-6. 6-3 en 6-2 van zijn concurrent Cameron Norrie. Het wordt voor Djokovic zijn achtste finale en hiermee laat hij Boris Becker, Arthur Gore en Pete Sampras achter zich. Zij speelden er in hun carrière 'slechts' 7.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen