TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jarenlang was Regi Blinker de held van De Kuip. Toen zijn voetbalcarrière voorbij was, viel de sierlijke buitenspeler van Feyenoord en het Nederlands elftal in het gevreesde zwarte gat. Analist of trainer, het was het allemaal niets voor hem. Uiteindelijk vond hij een nieuwe invulling voor zijn leven door Life After Football op te richten, een organisatie die voetballers helpt bij het plannen van hun leven na hun actieve sportcarrière.
"De meeste spelers hebben zich van jongs af aan gefocust op hun voetbalcarrière. Hoe gaan zij iets vinden wat bij hen past?", legt hij het probleem uit in een interview op de site van voetbalvakbond VVCS. Een van de activiteiten is een voetvolleybaltoernooi op Curaçao. Onder anderen Demy de Zeeuw en Edson Braafheid doen mee.
Footvolley: Life after Football is op vrijdag 28 maart 2025 om 23:55 uur te zien op Veronica.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'