TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jarenlang was Regi Blinker de held van De Kuip. Toen zijn voetbalcarrière voorbij was, viel de sierlijke buitenspeler van Feyenoord en het Nederlands elftal in het gevreesde zwarte gat. Analist of trainer, het was het allemaal niets voor hem. Uiteindelijk vond hij een nieuwe invulling voor zijn leven door Life After Football op te richten, een organisatie die voetballers helpt bij het plannen van hun leven na hun actieve sportcarrière.
"De meeste spelers hebben zich van jongs af aan gefocust op hun voetbalcarrière. Hoe gaan zij iets vinden wat bij hen past?", legt hij het probleem uit in een interview op de site van voetbalvakbond VVCS. Een van de activiteiten is een voetvolleybaltoernooi op Curaçao. Onder anderen Demy de Zeeuw en Edson Braafheid doen mee.
Footvolley: Life after Football is op vrijdag 28 maart 2025 om 23:55 uur te zien op Veronica.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni