TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Is het Circuit Spa-Francorchamps veilig of niet? Dat is de vraag die de afgelopen weken meerdere malen openlijk werd gesteld. Aanleiding is een recente crash in de GT3, waar vier coureurs bij betrokken waren.
Formule 1-wedstrijdleider Michael Masi probeerde alle twijfels begin augustus meteen de kop in te drukken tegenover Motorsport.com: "Ik denk dat, zoals het nu is, het nog steeds veilig is vanuit een FIA-perspectief."
De strijd tussen Max Verstappen en Lewis Hamilton gaat in ieder geval onverminderd door tijdens deze Grand Prix van België. Vorig jaar waren de twee kemphanen aan elkaar gewaagd: Hamilton won de race en Verstappen racete naar de derde plaats.
Dit jaar is de uitgangspositie van Max fantastisch: na een natte kwalificatie staat hij op poleposition. Hamilton start met zijn Mercedes vanaf de derde plaats en George Russell begint in zijn Williams verrassend als tweede.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’