TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Is het Circuit Spa-Francorchamps veilig of niet? Dat is de vraag die de afgelopen weken meerdere malen openlijk werd gesteld. Aanleiding is een recente crash in de GT3, waar vier coureurs bij betrokken waren.
Formule 1-wedstrijdleider Michael Masi probeerde alle twijfels begin augustus meteen de kop in te drukken tegenover Motorsport.com: "Ik denk dat, zoals het nu is, het nog steeds veilig is vanuit een FIA-perspectief."
De strijd tussen Max Verstappen en Lewis Hamilton gaat in ieder geval onverminderd door tijdens deze Grand Prix van België. Vorig jaar waren de twee kemphanen aan elkaar gewaagd: Hamilton won de race en Verstappen racete naar de derde plaats.
Dit jaar is de uitgangspositie van Max fantastisch: na een natte kwalificatie staat hij op poleposition. Hamilton start met zijn Mercedes vanaf de derde plaats en George Russell begint in zijn Williams verrassend als tweede.
Partnerbijdrage
Milou uit Boer Zoekt Vrouw verwacht eerste kindje
09:01Dit is de Mol van Wie Is de Mol? 2026
08:13De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken