TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Is het Circuit Spa-Francorchamps veilig of niet? Dat is de vraag die de afgelopen weken meerdere malen openlijk werd gesteld. Aanleiding is een recente crash in de GT3, waar vier coureurs bij betrokken waren.
Formule 1-wedstrijdleider Michael Masi probeerde alle twijfels begin augustus meteen de kop in te drukken tegenover Motorsport.com: "Ik denk dat, zoals het nu is, het nog steeds veilig is vanuit een FIA-perspectief."
De strijd tussen Max Verstappen en Lewis Hamilton gaat in ieder geval onverminderd door tijdens deze Grand Prix van België. Vorig jaar waren de twee kemphanen aan elkaar gewaagd: Hamilton won de race en Verstappen racete naar de derde plaats.
Dit jaar is de uitgangspositie van Max fantastisch: na een natte kwalificatie staat hij op poleposition. Hamilton start met zijn Mercedes vanaf de derde plaats en George Russell begint in zijn Williams verrassend als tweede.
Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter
15:37Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer overweegt emigratie naar Kenia
14:15Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers