TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor wie geen genoeg kan krijgen van de Formule 1-races kan zijn geluk in 2023 niet op. Gisteren is namelijk de kalender voor volgend jaar goedgekeurd en die telt maar liefst 24 races.
De kalender van 2022 zou beginnen met 23 races, maar afgelopen jaar is de Grand Prix van Rusland geschrapt en werd het alsnog 22. Daarnaast is voor volgend jaar besloten om de Grand Prix van Frankrijk er af te halen. Wat niet heel verrassend is, want dat nieuws hing al een tijdje in de lucht.
Dat betekent dat er dus drie nieuwe Grand Prix's voor in de plaats komen. Zo zijn China en Qatar terug op de kalender en kunnen we genieten van de nieuwste Grand Prix waar alle coureurs niet op kunnen wachten, namelijk Las Vegas. Opvallend is dat deze race op zaterdagavond is, in verband het met tijdsverschil.
Met de toevoegingen begint het volgende seizoen ook twee weken eerder, namelijk op 5 maart 2023. De openingsrace is net als dit seizoen in Bahrein. De slotrace is op 26 november (een week later dan het huidige seizoen) in Abu Dhabi. Het seizoen duurt bij elkaar dus drie weken langer.
Ander opvallend detail is dat de Nederlandse Grand Prix naar voren is gehaald en nu verreden gaat worden op 27 augustus. Meteen na de zomerstop. De Belgische Grand Prix zien we dus weer voor de zomerstop terug.
Bekijk hier de volledige Formule 1-kalender van 2023:
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr in verwachting van een tweeling
11:53Videoland deelt meer spannende beelden van het tweede seizoen van Máxima
11:33Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro
10:46LUBACH terug op tv: 'Stop met dit onderdeel, de kijker wil het niet'
10:00De tv-aanraders van Floortje Dessing: 'Deze serie was magisch'