TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De onderbreking van de kalender heeft de teams de kans gegeven om updates door te voeren, waardoor het lastig te voorspellen is hoe de krachtsverhoudingen nu liggen. Miami voelt daardoor een beetje als een frisse herstart van het seizoen, waarin iedereen zich opnieuw wil laten zien.
Lees hier alles over Formule 1
Voor Max Verstappen is het zaak om meteen weer scherp te zijn. De Nederlander beleeft een moeizame start van het seizoen en weet dat elk raceweekend telt. Met extra punten te verdienen tijdens de sprintrace kan hij in Miami toch goede zaken doen.
Voor kijkers is het een weekend om extra van te genieten. Door het sprintraceformat is er al op vrijdag en zaterdag volop actie, met als hoogtepunt de korte sprintrace én de race op zondagavond. Bovendien moeten nieuwe regels ervoor zorgen dat het energieverbruik minder doorslaggevend is, wat hopelijk leidt tot meer pure gevechten op de baan.
Vrijdag 1 mei
18.00-19.30 uur: Vrije training
22.30-23.14 uur: Sprintkwalificatie
Zaterdag 2 mei
18.00 uur: Sprintrace
22.00-23.00 uur: Kwalificatie
Zondag 3 mei
19.00 uur: Race
Alle sessies zijn live te zien op Viaplay en F1 TV PRO. Kijk ook naar de samenvatting op Ziggo Sport en Viaplay TV.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'