TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Schouten kreeg de overwinning niet cadeau, de Canadese Isabelle Weidemann had in de voorlaatste rit een fantastische tijd neergezet: 6.48,18. In het begin leek het er heel even op dat Irene Schouten zich daarop stuk zou gaan bijten, maar halverwege nam de 29-jarige afstand.
Haar rondetijden bleven fantastisch laag en ze ging over de streep in 6.43,51. Niet alleen de beste 5.000 meter uit haar carrière maar ook een olympisch record en een Nederlands record. Martina Sablikova werd derde. De tweede Nederlandse, Sanne in ‘t Hof, eindigde als zevende.
Bekijk de beelden van Discovery+/Eurosport om Irene te zien winnen.
Irene Schouten is nog lang niet klaar op deze Winterspelen, ze maakt ook nog dikke kans op goud op de ploegenachtervolging (dinsdag) en massastart (volgende week zaterdag).
Partnerbijdrage
URK!-ster Mathilde Keuter is weer verliefd: op deze man
14:45Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs