TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Kraay jr. presenteert het nieuwe voetbalprogramma met Milan van Dongen en Fresia Cousiño Arias, twee jonge gezichten van de sportzender. In de ontbijtshow gaat het vooral over het Eredivisie-weekend, dat op dat moment nog volop bezig is.
In de uitzendingen wordt teruggeblikt op de gespeelde wedstrijden en vooruitgekeken op de wedstrijden die die dag nog gespeeld gaan worden. In de studio ontvangt het trio Kraay, Van Dongen en Cousiño Arias ook actuele gasten.
Goedemorgen Eredivisie is de opvolger van De Tafel van Kees. Dit programma van journalist Kees Jansma, tevens de voormalig perschef van het Nederlands Elftal was vanaf 2014 te zien bij FOX Sports. Goedemorgen Eredivisie begint zondag 4 augustus om 10.00 uur op FOX Sports 1.
Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'