TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De messen zijn geslepen na de laatste race in Imola en overwinning van Max Verstappen. Charles Leclerc gaat er natuurlijk alles aan doen om Max niet in punten te laten inlopen. Het belooft een spannende race te worden in Miami, met veel indrukken voor de kijkers en coureurs.
In Miami wordt weer gewoon volgens het gebruikelijke format geracet: twee vrije trainingen op vrijdag, de derde vrije training en de kwalificatie op zaterdag en de wedstrijd op zondag. Maar door het tijdverschil van zes uur, is bij ons de race pas laat in de avond te zien.
Dit zijn de tijden om in de gaten te houden. Onderstaande tijden zijn Nederlandse tijd:
De kwalificatie en de races zijn om 21:30 uur te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting na de race uit om 23:35 uur op NPO1.
Video: Yolanthe Cabau gaat vermomd de straat op – wat vinden mensen van haar realityserie?
15:10De realityshow Ex on the Beach ligt onder vuur: 'Echt heel heftig'
13:50Hélène Hendriks geeft een update over haar herstel
13:33Denkt Janny van der Heijden aan stoppen met televisie?
13:15Herman van der Zandt presenteert ook dit jaar Het Gevoel van de Vierdaagse