TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De messen zijn geslepen na de laatste race in Imola en overwinning van Max Verstappen. Charles Leclerc gaat er natuurlijk alles aan doen om Max niet in punten te laten inlopen. Het belooft een spannende race te worden in Miami, met veel indrukken voor de kijkers en coureurs.
In Miami wordt weer gewoon volgens het gebruikelijke format geracet: twee vrije trainingen op vrijdag, de derde vrije training en de kwalificatie op zaterdag en de wedstrijd op zondag. Maar door het tijdverschil van zes uur, is bij ons de race pas laat in de avond te zien.
Dit zijn de tijden om in de gaten te houden. Onderstaande tijden zijn Nederlandse tijd:
De kwalificatie en de races zijn om 21:30 uur te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting na de race uit om 23:35 uur op NPO1.
René en Natasja Froger laten niets onbesproken in Mi Dushi: Wat Is Dan Liefde: 'Wij zijn een open boek'
09:55B&B Vol Liefde-sterren Eline en Timothy zoeken elkaar op op Ibiza: 'Wat een verrassing!'
09:29De TV van gisteren: zomerse herhalingen kunnen kijkers niet bekoren, De Avondetappe scoort
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Eurotrip
09:29Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen