TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De messen zijn geslepen na de laatste race in Imola en overwinning van Max Verstappen. Charles Leclerc gaat er natuurlijk alles aan doen om Max niet in punten te laten inlopen. Het belooft een spannende race te worden in Miami, met veel indrukken voor de kijkers en coureurs.
In Miami wordt weer gewoon volgens het gebruikelijke format geracet: twee vrije trainingen op vrijdag, de derde vrije training en de kwalificatie op zaterdag en de wedstrijd op zondag. Maar door het tijdverschil van zes uur, is bij ons de race pas laat in de avond te zien.
Dit zijn de tijden om in de gaten te houden. Onderstaande tijden zijn Nederlandse tijd:
De kwalificatie en de races zijn om 21:30 uur te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting na de race uit om 23:35 uur op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland
13:52Eén Grote Familie krijgt toch een vervolg: 'Er komt een film'
13:28Bij welke talkshow schuift Marco Borsato straks aan? 'Moreel verplicht tot Vandaag Inside'