TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We zeggen dit niet graag, maar realistisch gezien is McLaughlin de grote favoriet. Zij liep in juni een wereldrecord in 50.65, Femke Bol kwam dit jaar niet verder dan een tijd van 52.49 seconden en haar beste tijd ooit is 51.45 seconden. Een enorm verschil.
Bovendien verwachten Amerikaanse kenners dat McLaughlin deze Olympische Spelen wel eens voor het eerst onder de 50 seconden gaat lopen. En dan heeft ze God ook nog aan haar zijde, want McLaughlin is sinds een paar jaar zwaar gelovig en post overal christelijke spreuken.
Wat voor Bol spreekt, is dat ze deze Olympische Spelen geweldig in vorm is, getuige haar fantastische prestatie op de 4x400 meter estafette eerder deze Spelen. Hopelijk heeft McLaughlin te vroeg gepiekt.
De finale 400 meter horden is donderdag om 21:25 uur. Je kan live kijken op NPO1 en op Eurosport/HBO Max.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025