TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We zeggen dit niet graag, maar realistisch gezien is McLaughlin de grote favoriet. Zij liep in juni een wereldrecord in 50.65, Femke Bol kwam dit jaar niet verder dan een tijd van 52.49 seconden en haar beste tijd ooit is 51.45 seconden. Een enorm verschil.
Bovendien verwachten Amerikaanse kenners dat McLaughlin deze Olympische Spelen wel eens voor het eerst onder de 50 seconden gaat lopen. En dan heeft ze God ook nog aan haar zijde, want McLaughlin is sinds een paar jaar zwaar gelovig en post overal christelijke spreuken.
Wat voor Bol spreekt, is dat ze deze Olympische Spelen geweldig in vorm is, getuige haar fantastische prestatie op de 4x400 meter estafette eerder deze Spelen. Hopelijk heeft McLaughlin te vroeg gepiekt.
De finale 400 meter horden is donderdag om 21:25 uur. Je kan live kijken op NPO1 en op Eurosport/HBO Max.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen