TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We zeggen dit niet graag, maar realistisch gezien is McLaughlin de grote favoriet. Zij liep in juni een wereldrecord in 50.65, Femke Bol kwam dit jaar niet verder dan een tijd van 52.49 seconden en haar beste tijd ooit is 51.45 seconden. Een enorm verschil.
Bovendien verwachten Amerikaanse kenners dat McLaughlin deze Olympische Spelen wel eens voor het eerst onder de 50 seconden gaat lopen. En dan heeft ze God ook nog aan haar zijde, want McLaughlin is sinds een paar jaar zwaar gelovig en post overal christelijke spreuken.
Wat voor Bol spreekt, is dat ze deze Olympische Spelen geweldig in vorm is, getuige haar fantastische prestatie op de 4x400 meter estafette eerder deze Spelen. Hopelijk heeft McLaughlin te vroeg gepiekt.
De finale 400 meter horden is donderdag om 21:25 uur. Je kan live kijken op NPO1 en op Eurosport/HBO Max.
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?