TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We zeggen dit niet graag, maar realistisch gezien is McLaughlin de grote favoriet. Zij liep in juni een wereldrecord in 50.65, Femke Bol kwam dit jaar niet verder dan een tijd van 52.49 seconden en haar beste tijd ooit is 51.45 seconden. Een enorm verschil.
Bovendien verwachten Amerikaanse kenners dat McLaughlin deze Olympische Spelen wel eens voor het eerst onder de 50 seconden gaat lopen. En dan heeft ze God ook nog aan haar zijde, want McLaughlin is sinds een paar jaar zwaar gelovig en post overal christelijke spreuken.
Wat voor Bol spreekt, is dat ze deze Olympische Spelen geweldig in vorm is, getuige haar fantastische prestatie op de 4x400 meter estafette eerder deze Spelen. Hopelijk heeft McLaughlin te vroeg gepiekt.
De finale 400 meter horden is donderdag om 21:25 uur. Je kan live kijken op NPO1 en op Eurosport/HBO Max.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater