TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We zeggen dit niet graag, maar realistisch gezien is McLaughlin de grote favoriet. Zij liep in juni een wereldrecord in 50.65, Femke Bol kwam dit jaar niet verder dan een tijd van 52.49 seconden en haar beste tijd ooit is 51.45 seconden. Een enorm verschil.
Bovendien verwachten Amerikaanse kenners dat McLaughlin deze Olympische Spelen wel eens voor het eerst onder de 50 seconden gaat lopen. En dan heeft ze God ook nog aan haar zijde, want McLaughlin is sinds een paar jaar zwaar gelovig en post overal christelijke spreuken.
Wat voor Bol spreekt, is dat ze deze Olympische Spelen geweldig in vorm is, getuige haar fantastische prestatie op de 4x400 meter estafette eerder deze Spelen. Hopelijk heeft McLaughlin te vroeg gepiekt.
De finale 400 meter horden is donderdag om 21:25 uur. Je kan live kijken op NPO1 en op Eurosport/HBO Max.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Deze twaalf BN’ers doen mee aan het nieuwe programma Watch Your Back
14:41Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4