TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van 9 tot en met 16 september waren de Invictus Games in Düsseldorf. In deze uitzending een terugblik op dit sporttoernooi, waarin militairen en veteranen die lichamelijk of psychisch gewond zijn geraakt het tegen elkaar opnemen.
Saïda Maggé presenteert het programma en ze wordt bijgestaan door Marc van de Kuilen. In 2008 verloor hij tijdens een missie in Afghanistan zijn beide benen. Hij is voormalig rolstoelbasketballer en oud-deelnemer aan de Invictus Games.
Aan deze editie doen zo’n vijfhonderd deelnemers uit 22 verschillende landen mee. De eerste Invictus Games waren in 2014 in Londen op initiatief van de Britse prins Harry. Het ontmoeten van lotgenoten en vinden van steun is naast het sportieve aspect het belangrijkste doel van deze sportweek.
De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'
09:37Gele kaart voor nieuwkomer Frank maakt veel los onder De Bondgenoten-kijkers
08:59Eerste beelden Flikken Maastricht seizoen 20 verschenen: dit gaat er gebeuren met Wolfs
08:40De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers