TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van 9 tot en met 16 september waren de Invictus Games in Düsseldorf. In deze uitzending een terugblik op dit sporttoernooi, waarin militairen en veteranen die lichamelijk of psychisch gewond zijn geraakt het tegen elkaar opnemen.
Saïda Maggé presenteert het programma en ze wordt bijgestaan door Marc van de Kuilen. In 2008 verloor hij tijdens een missie in Afghanistan zijn beide benen. Hij is voormalig rolstoelbasketballer en oud-deelnemer aan de Invictus Games.
Aan deze editie doen zo’n vijfhonderd deelnemers uit 22 verschillende landen mee. De eerste Invictus Games waren in 2014 in Londen op initiatief van de Britse prins Harry. Het ontmoeten van lotgenoten en vinden van steun is naast het sportieve aspect het belangrijkste doel van deze sportweek.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?