TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van 9 tot en met 16 september waren de Invictus Games in Düsseldorf. In deze uitzending een terugblik op dit sporttoernooi, waarin militairen en veteranen die lichamelijk of psychisch gewond zijn geraakt het tegen elkaar opnemen.
Saïda Maggé presenteert het programma en ze wordt bijgestaan door Marc van de Kuilen. In 2008 verloor hij tijdens een missie in Afghanistan zijn beide benen. Hij is voormalig rolstoelbasketballer en oud-deelnemer aan de Invictus Games.
Aan deze editie doen zo’n vijfhonderd deelnemers uit 22 verschillende landen mee. De eerste Invictus Games waren in 2014 in Londen op initiatief van de Britse prins Harry. Het ontmoeten van lotgenoten en vinden van steun is naast het sportieve aspect het belangrijkste doel van deze sportweek.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout: