TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een spannende ontknoping vandaag in poule E. De nummers 1 en 2 van de groep, Spanje en Japan, spelen tegen elkaar en ook is er een kans dat Duitsland nog uitgeschakeld wordt.
Japan zorgde in de eerste groepswedstrijd meteen voor een enorme verrassing door Duitsland te verslaan met 1-2. Maar waar ze eerder iedereen van de mat afspeelden was er niets van terug te zien in de wedstrijd tegen Costa Rica. Die verloren ze weer met 1-0. En vandaag staat grootmacht Spanje tegenover ze. Gaan ze het de Spanjaarden ook lastig maken? Ze moeten winnen, want bij verlies is het sowieso game over voor Japan.
De Spanjaarden hebben vandaag al genoeg aan een gelijkspel en eindigen dan als groepswinnaar. Maar bij verlies moet Spanje hopen dat Costa Rica niet wint tegen Duitsland.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'