TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sevilla bereikte de laatste zestien door over twee duels CFR Cluj uit Roemenië uit te schakelen. Na de 1-1 in de uitwedstrijd was de 0-0 in Andalusië genoeg voor de volgende ronde. AS Roma won thuis met 1-0 van KAA Gent en hield de Belgen uit op 1-1. Verantwoordelijk voor de Italiaanse goal was Justin Kluivert.
De wedstrijd tussen Sevilla en AS Roma in de achtste finales van de Europa League wordt donderdagavond vanwege het coronavirus zonder publiek gespeeld. De Spaanse autoriteiten hebben die maatregel inmiddels doorgevoerd tot 5 april met betrekking tot alle sportevenementen in het Zuid-Europese land.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'