TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
AZ beleeft een wisselvallig seizoen en Telstar vecht tegen degradatie. Maar beide ploegen uit Noord-Holland hebben wel de halve finale van de KNVB-beker gehaald en strijden in Alkmaar om een plek in de finale, volgende maand in De Kuip in Rotterdam.
Voor AZ zou dat een herhaling van vorig seizoen zijn. Toen was de ploeg na een doelpunt van Troy Parrott dicht bij bekerwinst, totdat Peer Koopmeiners diep in blessuretijd hands maakte. Mats Deijl maakte gelijk en de Eagles namen de beslissende penaltyserie beter.
AZ wil het dit jaar beter doen, maar dan moet het eerst Telstar verslaan. Die ploeg van trainer Anthony Correia speelt al het hele seizoen leuk voetbal, maar het spel levert te weinig punten op. Een finaleplaats zou een regelrechte stunt zijn.
De KNVB-bekerwedstrijd tussen AZ en Telstar zie je op woensdag 4 maart 2026 om 20:00 uur op ESPN.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm