TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Lindsay is de jongste Nederlandse sporter in Peking, ze is net 17 geworden. Bovendien is ze de eerste kunstrijdster die Nederland vertegenwoordigt sinds 1976. En ze heeft in de korte kür precies drie minuten om de jury te imponeren.
De kans dat Lindsay in de prijzen gaat vallen, is klein. Ze werd afgelopen jaar zestiende op het WK en in interviews zei de Brabantse zelf dat ze al blij is wanneer ze top 15 rijdt. Of Lindsay ook de vrije (langere) kür mag rijden op de Winterspelen hangt af van haar prestatie op de korte kür.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
Hoe dan ook zijn de eerste Olympische Winterspelen voor de kunstrijdster nu al geslaagd. Ze mocht de Nederlandse vlag samen met Kjeld Nuis het olympisch stadion binnen dragen tijdens de openingsceremonie en dat was haar droom.
Zo gaat de korte kür van Lindsay er ongeveer uitzien.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned