TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Lindsay is de jongste Nederlandse sporter in Peking, ze is net 17 geworden. Bovendien is ze de eerste kunstrijdster die Nederland vertegenwoordigt sinds 1976. En ze heeft in de korte kür precies drie minuten om de jury te imponeren.
De kans dat Lindsay in de prijzen gaat vallen, is klein. Ze werd afgelopen jaar zestiende op het WK en in interviews zei de Brabantse zelf dat ze al blij is wanneer ze top 15 rijdt. Of Lindsay ook de vrije (langere) kür mag rijden op de Winterspelen hangt af van haar prestatie op de korte kür.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
Hoe dan ook zijn de eerste Olympische Winterspelen voor de kunstrijdster nu al geslaagd. Ze mocht de Nederlandse vlag samen met Kjeld Nuis het olympisch stadion binnen dragen tijdens de openingsceremonie en dat was haar droom.
Zo gaat de korte kür van Lindsay er ongeveer uitzien.
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas