TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Premier League staat natuurlijk altijd garant voor spanning en sensatie, maar dat wordt op 4 september nog even extra aangevoerd met het duel tussen Manchester United en Arsenal.
Hoewel de Premier League pas een paar weken draait, heeft Arsenal momenteel nog maar weinig te vrezen. De club leidt namelijk momenteel het klassement met 5 overwinningen: de ploeg won namelijk al van onder meer AFC Bournemouth, Fulham, Aston Villa en Leicester City.
Voor Manchester United had zo'n start ook mooi geweest, maar hun droom begon vooral als een ware nachtmerrie. De club van de Nederlandse trainer Erik ten Hag wist namelijk aan het begin van dit Premier League-seizoen al geen weerstand te bieden aan Brighton & Hove Albion (met 1-2) en Brentford (4-0). Toch lijkt er langzaam wat verbetering in te komen: de club wist wel te nipt te winnen van Southampton, Leicester City en Liverpool. Daardoor vindt de club uit Manchester zichzelf terug op de achtste plaats in de Premier League.
Of ze het dan nodig hebben of niet: versterking is nabij. Eind augustus kwam het nieuws naar buiten dat Ajax-speler Antony voor maar liefst 95 miljoen euro (met mogelijke uitloop naar 100 miljoen) wordt herenigd met coach Erik ten Hag. Met die transfersom is Antony de duurste uitgaande transfer ooit bij Ajax. Mogelijk is dat alleen maar goed: het huidige team kan wel een extra handje gebruiken.
Manchester United vs. Arsenal is 4 september om 17:30 uur te zien op Viaplay.
Partnerbijdrage
Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug
08:57Dolly Parton geëerd tijdens Musical Awards-kickoff: I Will Always Love You
08:14De TV van gisteren: Musical Awards en Bestemming X kunnen kijker niet bekoren
06:47Vanavond op TV: Radar, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Ocean's Eleven