TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Carrie ten Napel presenteert vanaf vanavond MAX skûtsje Journaal, een dagelijks programma rond het SKS-kampioenschap skûtsjesilen. Veertien teams zeilen elf wedstrijden in Friesland. Zeilexpert Eelke Dykstra staat daar met Ten Napel bij stil.
Veertien skûtsjes doen vanaf zaterdag mee aan het SKS-kampioenschap skûtsjesilen.
Het MAX Skûtsje Journaal staat dagelijks stil bij dit iconische zeilevenement. Carrie ten Napel spreekt met de hoofdpersonen uit de races en laat historische gebeurtenissen uit het rijke verleden van het skûtsjesilen de revue passeren.
Carrie staat er echter niet helemaal alleen voor: skûtsjesilenexpert Eelke Dykstra staat aan haar zijde om uitleg te geven over beslissende momenten in de wedstrijd. Dijkstra weet waar hij over praat: op zijn 22e kocht hij zijn eerste skûtsje en hij won later veel wedstrijden.
In totaal veertien teams strijden in elf wedstrijden om de eindzege. De skûtsjes beginnen op zaterdag met de eerste wedstrijd in Grou en op 12 augustus is het slotstuk in Sneek.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?