TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Carrie ten Napel presenteert vanaf vanavond MAX skûtsje Journaal, een dagelijks programma rond het SKS-kampioenschap skûtsjesilen. Veertien teams zeilen elf wedstrijden in Friesland. Zeilexpert Eelke Dykstra staat daar met Ten Napel bij stil.
Veertien skûtsjes doen vanaf zaterdag mee aan het SKS-kampioenschap skûtsjesilen.
Het MAX Skûtsje Journaal staat dagelijks stil bij dit iconische zeilevenement. Carrie ten Napel spreekt met de hoofdpersonen uit de races en laat historische gebeurtenissen uit het rijke verleden van het skûtsjesilen de revue passeren.
Carrie staat er echter niet helemaal alleen voor: skûtsjesilenexpert Eelke Dykstra staat aan haar zijde om uitleg te geven over beslissende momenten in de wedstrijd. Dijkstra weet waar hij over praat: op zijn 22e kocht hij zijn eerste skûtsje en hij won later veel wedstrijden.
In totaal veertien teams strijden in elf wedstrijden om de eindzege. De skûtsjes beginnen op zaterdag met de eerste wedstrijd in Grou en op 12 augustus is het slotstuk in Sneek.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde