TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het thuisduel met de Hongaren sluit Oranje de groepsfase van de Nations League af met een uitduel tegen Bosnië en Herzegovina. Die ploeg was in september een speelbal van het Nederlands elftal: in Eindhoven walste Oranje aan de hand van een ontketende Tijjani Reijnders over ze heen: 5-2.
Die wedstrijd gebeurde er ook iets zeldzaams. Voor de derde keer in de geschiedenis stond een tweeling samen op het veld bij een wedstrijd van het Nederlands elftal. Eerder waren dit Willy en René van de Kerkhof en Frank en Ronald de Boer, deze keer was de beurt aan Quinten en Jurriën Timber. Arsenal-verdediger Jurriën is deze keer niet geselecteerd, Feyenoord-middenvelder Quinten wel. Ook Memphis Depay ontbreekt, Nathan Aké is er wel weer bij.
Je ziet de wedstrijd tussen Bosnië en Herzegovina en Nederland op dinsdag 19 november 2024 om 20:45 uur te zien op NPO 3.
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum