TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het thuisduel met de Hongaren sluit Oranje de groepsfase van de Nations League af met een uitduel tegen Bosnië en Herzegovina. Die ploeg was in september een speelbal van het Nederlands elftal: in Eindhoven walste Oranje aan de hand van een ontketende Tijjani Reijnders over ze heen: 5-2.
Die wedstrijd gebeurde er ook iets zeldzaams. Voor de derde keer in de geschiedenis stond een tweeling samen op het veld bij een wedstrijd van het Nederlands elftal. Eerder waren dit Willy en René van de Kerkhof en Frank en Ronald de Boer, deze keer was de beurt aan Quinten en Jurriën Timber. Arsenal-verdediger Jurriën is deze keer niet geselecteerd, Feyenoord-middenvelder Quinten wel. Ook Memphis Depay ontbreekt, Nathan Aké is er wel weer bij.
Je ziet de wedstrijd tussen Bosnië en Herzegovina en Nederland op dinsdag 19 november 2024 om 20:45 uur te zien op NPO 3.
Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro
09:10Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'