TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het thuisduel met de Hongaren sluit Oranje de groepsfase van de Nations League af met een uitduel tegen Bosnië en Herzegovina. Die ploeg was in september een speelbal van het Nederlands elftal: in Eindhoven walste Oranje aan de hand van een ontketende Tijjani Reijnders over ze heen: 5-2.
Die wedstrijd gebeurde er ook iets zeldzaams. Voor de derde keer in de geschiedenis stond een tweeling samen op het veld bij een wedstrijd van het Nederlands elftal. Eerder waren dit Willy en René van de Kerkhof en Frank en Ronald de Boer, deze keer was de beurt aan Quinten en Jurriën Timber. Arsenal-verdediger Jurriën is deze keer niet geselecteerd, Feyenoord-middenvelder Quinten wel. Ook Memphis Depay ontbreekt, Nathan Aké is er wel weer bij.
Je ziet de wedstrijd tussen Bosnië en Herzegovina en Nederland op dinsdag 19 november 2024 om 20:45 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij