TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dit is er nog meer op tv op vrijdag 4 september
Het Nederlands elftal speelt weer! De beste voetballers van Nederland spelen tegen Polen in de Johan Cruijff ArenA. Het betekent ook de terugkeer van Memphis Depay in Oranje. Eind 2019 raakte hij zwaar geblesseerd, waarna hij maanden moest revalideren. Inmiddels heeft hij zijn rentree gemaakt bij zijn club Olympique Lyon en is hij weer inzetbaar voor het Nederlands elftal. Yes! Ook Virgil van Dijk (foto) is van de partij.
In de Nations League, dat nog niet zo lang op het internationale voetbalkalender staat, speelt Nederland in de poulefase verder tegen Italië en Bosnië en Herzegovina. Een goed resultaat tegen de Polen is van levensbelang, want alleen de nummer 1 uit de groep plaatst zich voor de halve finales. Normaal gesproken strijden Nederland en Italië om die plek.
Door het vertrek van bondscoach Ronald Koeman, speelt Oranje vandaag onder leiding van interim bondscoach Dwight Lodeweges.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside