TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het aantal favorieten in Ede valt tegen. Topfavoriet en sprinter Dylan Groenewegen doet niet mee om zich optimaal voor te kunnen bereiden op de Tour de France. Ook Tom DuMoulin, Matthieu van der Poel, Steven Kruijswijk en Wout Poels stappen niet op.
Toch is het zeker wel leuk om te kijken. Wie weet staat de nieuwe topper van Nederland straks wel op dat podium. In 2013 stond er namelijk ook opeens een totaal onbekende rijder op het podium die nu niet meer weg te denken is uit de Nederlandse wielersport. Zijn naam? Tom Dumoulin.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'