TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor het eerst in de historie wisten de Ajax-vrouwen zich te plaatsen voor de knock-outfase van de Champions League. In een sterke poule met PSG, Bayern München en AS Roma werd de ploeg van Suzanne Bakker tweede, al was dat nog tot in de slotminuten van het laatste groepsduel tegen AS Roma onzeker. Dankzij die knappe tweede plek mogen de Amsterdammers nu gaan spelen tegen Chelsea, de koploper van de Premier League voor vrouwen.
De Londense ploeg werd de laatste vier seizoenen kampioen van Engeland en haalde in 2021 de finale van het toernooi, een zware tegenstander dus. Oranje-international Aniek Nouwen staat onder contract bij Chelsea, maar is er vanwege een blessure niet bij. Nog een mazzeltje voor de Amsterdammers: ook de Australische topspits Sam Kerr ontbreekt.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten