TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De OranjeLeeuwinnen zijn inmiddels uitgeschakeld, maar de strijd om de winst van het EK Vrouwenvoetbal 2022 gaat onverminderd door. Met vandaag: de eerste halve finale tussen de Engelse ploeg onder leiding van voormalig Nederlands bondscoach Sarina Wiegman vs. Zweden.
Voor Sarina Wiegman is dit bekend terrein. In 2017 wist zij met de Nederlandse dames de winst nog in ontvangst te nemen. Toch is dat nog geen zekerheid: Engeland moet er alles uithalen om de winst binnen te slepen. "Ik denk dat het een gelijkopgaande wedstrijd wordt. Zweden heeft de laatste jaren goed gepresteerd; ze zijn niet voor niets de nummer twee van de wereldranglijst. Ze zijn goed georganiseerd, beheersen meerdere facetten, zijn ervaren en zijn goed in spelhervattingen", zo liet ze voorafgaand aan de wedstrijd al weten. "Maar we zijn op alles voorbereid."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door