TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ondanks de vele coronabesmettingen en blessures lukte het de OranjeLeeuwinnen afgelopen zondag om de kwartfinale te bereiken. De dames wisten namelijk na een 1-1 tegen Zweden en een 3-2 tegen Portugal ook met 1-4 te winnen van Zwitserland. Deze score was echter niet genoeg om als poulewinnaar uit de strijd te komen: die eer ging naar Zweden.
Dat betekent dus ook dat Nederland het vanavond - zonder de geblesseerde Lieke Martens - opneemt tegen de groepswinnaar van poule D: Frankrijk. Deze ploeg wist de groepsfase eenvoudiger door te komen. Al na twee wedstrijden waren de Franse dames zeker van de eerste plaats. Zo begonnen ze met een 5-1 zege op Italië om vervolgens ook met 2-1 te winnen van België. Bij de laatste wedstrijd hadden ze meer competitie (óf was de druk eraf): het duel tegen IJsland eindigde in een gelijkspel met 1-1.
Frankrijk - Nederland is vanaf 21:00 uur te zien op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie