TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zwitserland is in Sheffield de tegenstander in de laatste EK-poulewedstrijd van het Nederlands elftal. De Zwitsers vormen - net als Portugal - een relatief zwakke ploeg. De wedkantoren gaven beide landen vooraf weinig kans op plaatsing voor de volgende ronde.
Dat is anders voor de OranjeLeeuwinnen: die zijn eigenlijk aan hun stand verplicht om de laatste acht te bereiken. Voorafgaand aan de wedstrijd ziet het er op papier dan ook nog goed uit. Nederland staat in de ranglijst van poule C op een gedeelde plek met Zweden met 4 punten, Oostenrijk en Portugal volgen met 'slechts' 1 punt.
Een gelijkspel is dus genoeg om door te gaan en de kans dat de OranjeLeeuwinnen dat halen, is weer toegenomen nu Jackie Groenen en Aniek Nouwen terug zijn. Zij zijn deze wedstrijd weer te vinden in de basis, ten koste van Damaris Egurrola en Marisa Olisalger. Ook Lieke Martens kan bij deze match niet ontbreken.
Zwitserland - Nederland is vanavond om 18:00 uur te zien op NPO1.
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'