TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zwitserland is in Sheffield de tegenstander in de laatste EK-poulewedstrijd van het Nederlands elftal. De Zwitsers vormen - net als Portugal - een relatief zwakke ploeg. De wedkantoren gaven beide landen vooraf weinig kans op plaatsing voor de volgende ronde.
Dat is anders voor de OranjeLeeuwinnen: die zijn eigenlijk aan hun stand verplicht om de laatste acht te bereiken. Voorafgaand aan de wedstrijd ziet het er op papier dan ook nog goed uit. Nederland staat in de ranglijst van poule C op een gedeelde plek met Zweden met 4 punten, Oostenrijk en Portugal volgen met 'slechts' 1 punt.
Een gelijkspel is dus genoeg om door te gaan en de kans dat de OranjeLeeuwinnen dat halen, is weer toegenomen nu Jackie Groenen en Aniek Nouwen terug zijn. Zij zijn deze wedstrijd weer te vinden in de basis, ten koste van Damaris Egurrola en Marisa Olisalger. Ook Lieke Martens kan bij deze match niet ontbreken.
Zwitserland - Nederland is vanavond om 18:00 uur te zien op NPO1.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht