TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zwitserland is in Sheffield de tegenstander in de laatste EK-poulewedstrijd van het Nederlands elftal. De Zwitsers vormen - net als Portugal - een relatief zwakke ploeg. De wedkantoren gaven beide landen vooraf weinig kans op plaatsing voor de volgende ronde.
Dat is anders voor de OranjeLeeuwinnen: die zijn eigenlijk aan hun stand verplicht om de laatste acht te bereiken. Voorafgaand aan de wedstrijd ziet het er op papier dan ook nog goed uit. Nederland staat in de ranglijst van poule C op een gedeelde plek met Zweden met 4 punten, Oostenrijk en Portugal volgen met 'slechts' 1 punt.
Een gelijkspel is dus genoeg om door te gaan en de kans dat de OranjeLeeuwinnen dat halen, is weer toegenomen nu Jackie Groenen en Aniek Nouwen terug zijn. Zij zijn deze wedstrijd weer te vinden in de basis, ten koste van Damaris Egurrola en Marisa Olisalger. Ook Lieke Martens kan bij deze match niet ontbreken.
Zwitserland - Nederland is vanavond om 18:00 uur te zien op NPO1.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan