TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Engeland is samen met Spanje de grote favoriet voor het winnen van het EK, en heeft het thuisvoordeel.
Na het openingsduel van afgelopen woensdag tegen Oostenrijk treffen de Engelsen nu Noorwegen. De Noren beschikken over de veelbesproken Ada Hegerberg, aanvaller van Olympique Lyonnais. Hegerberg stopte in 2017 als international vanwege een conflict met de Noorse voetbalbond. In de tussentijd bleef ze scoren voor Lyon en inmiddels is ze dus weer onderdeel van de nationale ploeg. D
De Engelsen hebben normaliter meer kwaliteit en beschikken over een veelvoud aan topschutters. Aanvaller Ellen White is de topscorer aller tijden voor Engeland.
Het andere duel uit de poule - dat vanaf 18:00 uur wordt gespeeld en te zien is op NPO1 - gaat tussen Oostenrijk en Noord-Ierland.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen