TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Engeland is samen met Spanje de grote favoriet voor het winnen van het EK, en heeft het thuisvoordeel.
Na het openingsduel van afgelopen woensdag tegen Oostenrijk treffen de Engelsen nu Noorwegen. De Noren beschikken over de veelbesproken Ada Hegerberg, aanvaller van Olympique Lyonnais. Hegerberg stopte in 2017 als international vanwege een conflict met de Noorse voetbalbond. In de tussentijd bleef ze scoren voor Lyon en inmiddels is ze dus weer onderdeel van de nationale ploeg. D
De Engelsen hebben normaliter meer kwaliteit en beschikken over een veelvoud aan topschutters. Aanvaller Ellen White is de topscorer aller tijden voor Engeland.
Het andere duel uit de poule - dat vanaf 18:00 uur wordt gespeeld en te zien is op NPO1 - gaat tussen Oostenrijk en Noord-Ierland.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin