TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Engeland is samen met Spanje de grote favoriet voor het winnen van het EK, en heeft het thuisvoordeel.
Na het openingsduel van afgelopen woensdag tegen Oostenrijk treffen de Engelsen nu Noorwegen. De Noren beschikken over de veelbesproken Ada Hegerberg, aanvaller van Olympique Lyonnais. Hegerberg stopte in 2017 als international vanwege een conflict met de Noorse voetbalbond. In de tussentijd bleef ze scoren voor Lyon en inmiddels is ze dus weer onderdeel van de nationale ploeg. D
De Engelsen hebben normaliter meer kwaliteit en beschikken over een veelvoud aan topschutters. Aanvaller Ellen White is de topscorer aller tijden voor Engeland.
Het andere duel uit de poule - dat vanaf 18:00 uur wordt gespeeld en te zien is op NPO1 - gaat tussen Oostenrijk en Noord-Ierland.
Robert ten Brink hoofdgast van MINDF*CK kerstspecial
14:26Tjitske Reidinga deelt vrolijke dansvideo met Martin Morero
13:32Kijkje achter de schermen bij NS Veiligheid & Service in nieuwe RTL 5-serie
13:09Politieserie Blauw krijgt groen licht voor tweede seizoen
12:26Frank Dane onthult megaboete voor The Masked Singer-deelnemers