TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Franse vrouwen en eindtoernooien zijn tot op heden niet bepaald een gelukkige combinatie, maar tijdens dit EK moet alles anders zijn. ‘Les Bleues’ hebben een gemakkelijke poule en beginnen met een wedstrijd tegen Italië, op papier een goed te nemen horde.
Een van de sterspelers bij de Fransen is Marie-Antoinette Katoto, die al jaren aan de lopende band scoort bij het grote Paris Saint-Germain. Tijdens het WK van 2019 werd ze buiten de selectie gehouden en daarom is ze nu extra gebrand te presteren.
Frankrijk sneuvelde tijdens het EK van 2017 en het WK van 2019 in de kwartfinale. De andere twee ploegen in de poule strijden vermoedelijk om plek drie en vier. België en IJsland treffen elkaar eerder op de avond in het Academy Stadium in Manchester.
Hélène Hendriks baart opzien met doorschijnend truitje in De Oranjewinter: internet gaat los
10:59Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique