TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Franse vrouwen en eindtoernooien zijn tot op heden niet bepaald een gelukkige combinatie, maar tijdens dit EK moet alles anders zijn. ‘Les Bleues’ hebben een gemakkelijke poule en beginnen met een wedstrijd tegen Italië, op papier een goed te nemen horde.
Een van de sterspelers bij de Fransen is Marie-Antoinette Katoto, die al jaren aan de lopende band scoort bij het grote Paris Saint-Germain. Tijdens het WK van 2019 werd ze buiten de selectie gehouden en daarom is ze nu extra gebrand te presteren.
Frankrijk sneuvelde tijdens het EK van 2017 en het WK van 2019 in de kwartfinale. De andere twee ploegen in de poule strijden vermoedelijk om plek drie en vier. België en IJsland treffen elkaar eerder op de avond in het Academy Stadium in Manchester.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis