TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Franse vrouwen en eindtoernooien zijn tot op heden niet bepaald een gelukkige combinatie, maar tijdens dit EK moet alles anders zijn. ‘Les Bleues’ hebben een gemakkelijke poule en beginnen met een wedstrijd tegen Italië, op papier een goed te nemen horde.
Een van de sterspelers bij de Fransen is Marie-Antoinette Katoto, die al jaren aan de lopende band scoort bij het grote Paris Saint-Germain. Tijdens het WK van 2019 werd ze buiten de selectie gehouden en daarom is ze nu extra gebrand te presteren.
Frankrijk sneuvelde tijdens het EK van 2017 en het WK van 2019 in de kwartfinale. De andere twee ploegen in de poule strijden vermoedelijk om plek drie en vier. België en IJsland treffen elkaar eerder op de avond in het Academy Stadium in Manchester.
Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau
10:26Bevestigd: Dit is de startdatum van het derde seizoen Winter Vol Liefde
10:00Tineke Schouten maakt haar opwachting in Volle Zalen: 'Cornald Maas is een goede vragensteller'