TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Welke landen spelen aanstaande zondag de finale van het EK voetbal op Wembley? Na deze halve finale in Milton Keynes is dat bekend.
De huidige bondscoach van Engeland is Sarina Wiegman, die Oranje in 2017 naar de Europese titel leidde. Eigenlijk wordt van haar in Engeland nu hetzelfde verwacht. Voorafgaand aan het toernooi probeerde Wiegman de verwachtingen nog wel enigszins te temperen. “Engeland is goed onderweg, maar Duitsland, Zweden, Frankrijk en Spanje zijn ook ontzettend goede landen. Het is best wel moeilijk om te voorspellen hoe het toernooi gaat lopen”, zei ze tegen de NOS.
Engeland staat er goed voor. Ze wonnen gisteren met 4-0 van Zweden en de dames zijn dus al verzekerd van een finaleplek. Wie hun concurrent wordt, wordt vanavond bekend. Duitsland en Frankrijk nemen het namelijk tegen elkaar op.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival