TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Welke landen spelen aanstaande zondag de finale van het EK voetbal op Wembley? Na deze halve finale in Milton Keynes is dat bekend.
De huidige bondscoach van Engeland is Sarina Wiegman, die Oranje in 2017 naar de Europese titel leidde. Eigenlijk wordt van haar in Engeland nu hetzelfde verwacht. Voorafgaand aan het toernooi probeerde Wiegman de verwachtingen nog wel enigszins te temperen. “Engeland is goed onderweg, maar Duitsland, Zweden, Frankrijk en Spanje zijn ook ontzettend goede landen. Het is best wel moeilijk om te voorspellen hoe het toernooi gaat lopen”, zei ze tegen de NOS.
Engeland staat er goed voor. Ze wonnen gisteren met 4-0 van Zweden en de dames zijn dus al verzekerd van een finaleplek. Wie hun concurrent wordt, wordt vanavond bekend. Duitsland en Frankrijk nemen het namelijk tegen elkaar op.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij