TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als woensdag strijden vanavond opnieuw twee landen in een kwartfinaleduel om een plek bij de laatste vier. Dit keer zijn het Duitsland (de winnaar van Poule B) tegen Oostenrijk (de nummer twee van Poule A). Wie weet door te stoten naar de halve finale en voor wie stopt het EK hier?
Hoewel Nederland zaterdag pas speelt tegen Frankrijk, is er natuurlijk wel wat nieuws te melden. Voorafgaand aan het toernooi kwam er namelijk goed nieuws vanuit het NL'se kamp. Voetbalbond KNVB besloot om de vrouwen per 1 juli dezelfde premies te geven als de mannen. “De winst van het EK 2017, een finaleplaats op het WK 2019 en deelname aan de Olympische Spelen van Tokio: de Oranjevrouwen zijn niet meer weg te denken uit het landelijke voetballandschap”, verklaarde directeur Jan Dirk van der Zee tegen de NOS. Sterspeler
Vivianne Miedema is er blij mee. “Het is niet alleen een mooie erkenning voor ons als huidige groep, het is een belangrijk maatschappelijk signaal.”
Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, No way back vips, Rampage: Big Meets Bigger