TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als woensdag strijden vanavond opnieuw twee landen in een kwartfinaleduel om een plek bij de laatste vier. Dit keer zijn het Duitsland (de winnaar van Poule B) tegen Oostenrijk (de nummer twee van Poule A). Wie weet door te stoten naar de halve finale en voor wie stopt het EK hier?
Hoewel Nederland zaterdag pas speelt tegen Frankrijk, is er natuurlijk wel wat nieuws te melden. Voorafgaand aan het toernooi kwam er namelijk goed nieuws vanuit het NL'se kamp. Voetbalbond KNVB besloot om de vrouwen per 1 juli dezelfde premies te geven als de mannen. “De winst van het EK 2017, een finaleplaats op het WK 2019 en deelname aan de Olympische Spelen van Tokio: de Oranjevrouwen zijn niet meer weg te denken uit het landelijke voetballandschap”, verklaarde directeur Jan Dirk van der Zee tegen de NOS. Sterspeler
Vivianne Miedema is er blij mee. “Het is niet alleen een mooie erkenning voor ons als huidige groep, het is een belangrijk maatschappelijk signaal.”
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune