TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In Leigh nemen voor het eerst in deze EK-strijd Zweden (winnaar poule C) en België (tweede plek in poule D) het tegen elkaar op. De inzet? Een halvefinaleplek in Sheffield, volgende week dinsdag.
Het EK Vrouwenvoetbal loopt voor Zweden momenteel volgens plan. Het team wist zich namelijk - met slechts een paar puntjes verschil van Nederland - te kronen als groepswinnaar van Poule C. Toch is dat niet genoeg om ook het hele EK op hun naam te zetten. Vandaag nemen ze het namelijk in een spannende kwartfinale eerst nog op tegen de nummer twee uit Poule D: België.
Voor België was hun deelname aan deze kwartfinale echter minder vanzelfsprekend. Naast dat de Red Flames, zoals ze worden genoemd in hun thuisland, zich nooit eerder wisten te kwalificeren voor de kwartfinale, sloten ze de groepswedstrijden ook af met een zenuwslopende partij tegen Italië. Het resultaat is echter duidelijk: ze wisten met 1-0 te winnen en nemen het dus vandaag op tegen Zweden.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette