TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In Leigh nemen voor het eerst in deze EK-strijd Zweden (winnaar poule C) en België (tweede plek in poule D) het tegen elkaar op. De inzet? Een halvefinaleplek in Sheffield, volgende week dinsdag.
Het EK Vrouwenvoetbal loopt voor Zweden momenteel volgens plan. Het team wist zich namelijk - met slechts een paar puntjes verschil van Nederland - te kronen als groepswinnaar van Poule C. Toch is dat niet genoeg om ook het hele EK op hun naam te zetten. Vandaag nemen ze het namelijk in een spannende kwartfinale eerst nog op tegen de nummer twee uit Poule D: België.
Voor België was hun deelname aan deze kwartfinale echter minder vanzelfsprekend. Naast dat de Red Flames, zoals ze worden genoemd in hun thuisland, zich nooit eerder wisten te kwalificeren voor de kwartfinale, sloten ze de groepswedstrijden ook af met een zenuwslopende partij tegen Italië. Het resultaat is echter duidelijk: ze wisten met 1-0 te winnen en nemen het dus vandaag op tegen Zweden.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025