TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de thuisrace voor een groot deel van de coureurs, maar alleen Charles Leclerc is geboren in Monaco. Als hij één race graag wil winnen, is het deze wel. Vorig jaar was zijn uitgangspunt ideaal: hij mocht van pole position vertrekken. Maar een defect aan de aandrijfas van zijn Ferrari zorgde ervoor dat hij niet kon beginnen aan de race.
Dit seizoen doet Ferrari weer ouderwets mee en krijgt Leclerc een nieuwe kans. De krappe wegen in Monte Carlo maken inhalen heel lastig, en dat maakt de baan juist zo uitdagend voor de coureurs.
Nelson Piquet - drievoudig wereldkampioen Formule 1 en de schoonvader van Max Verstappen - omschreef racen in Monaco ooit als ‘met een fiets door je huis rijden’. Vorig jaar behaalde Max Verstappen een overtuigende overwinning.
De GP van Monaco is zondag 29 mei vanaf 15:00 uur te zien op Viaplay. Samenvattingen zijn te zien via Ziggo Sport en NPO1.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is