TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de thuisrace voor een groot deel van de coureurs, maar alleen Charles Leclerc is geboren in Monaco. Als hij één race graag wil winnen, is het deze wel. Vorig jaar was zijn uitgangspunt ideaal: hij mocht van pole position vertrekken. Maar een defect aan de aandrijfas van zijn Ferrari zorgde ervoor dat hij niet kon beginnen aan de race.
Dit seizoen doet Ferrari weer ouderwets mee en krijgt Leclerc een nieuwe kans. De krappe wegen in Monte Carlo maken inhalen heel lastig, en dat maakt de baan juist zo uitdagend voor de coureurs.
Nelson Piquet - drievoudig wereldkampioen Formule 1 en de schoonvader van Max Verstappen - omschreef racen in Monaco ooit als ‘met een fiets door je huis rijden’. Vorig jaar behaalde Max Verstappen een overtuigende overwinning.
De GP van Monaco is zondag 29 mei vanaf 15:00 uur te zien op Viaplay. Samenvattingen zijn te zien via Ziggo Sport en NPO1.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv