TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de thuisrace voor een groot deel van de coureurs, maar alleen Charles Leclerc is geboren in Monaco. Als hij één race graag wil winnen, is het deze wel. Vorig jaar was zijn uitgangspunt ideaal: hij mocht van pole position vertrekken. Maar een defect aan de aandrijfas van zijn Ferrari zorgde ervoor dat hij niet kon beginnen aan de race.
Dit seizoen doet Ferrari weer ouderwets mee en krijgt Leclerc een nieuwe kans. De krappe wegen in Monte Carlo maken inhalen heel lastig, en dat maakt de baan juist zo uitdagend voor de coureurs.
Nelson Piquet - drievoudig wereldkampioen Formule 1 en de schoonvader van Max Verstappen - omschreef racen in Monaco ooit als ‘met een fiets door je huis rijden’. Vorig jaar behaalde Max Verstappen een overtuigende overwinning.
De GP van Monaco is zondag 29 mei vanaf 15:00 uur te zien op Viaplay. Samenvattingen zijn te zien via Ziggo Sport en NPO1.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s