TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de thuisrace voor een groot deel van de coureurs, maar alleen Charles Leclerc is geboren in Monaco. Als hij één race graag wil winnen, is het deze wel. Vorig jaar was zijn uitgangspunt ideaal: hij mocht van pole position vertrekken. Maar een defect aan de aandrijfas van zijn Ferrari zorgde ervoor dat hij niet kon beginnen aan de race.
Dit seizoen doet Ferrari weer ouderwets mee en krijgt Leclerc een nieuwe kans. De krappe wegen in Monte Carlo maken inhalen heel lastig, en dat maakt de baan juist zo uitdagend voor de coureurs.
Nelson Piquet - drievoudig wereldkampioen Formule 1 en de schoonvader van Max Verstappen - omschreef racen in Monaco ooit als ‘met een fiets door je huis rijden’. Vorig jaar behaalde Max Verstappen een overtuigende overwinning.
De GP van Monaco is zondag 29 mei vanaf 15:00 uur te zien op Viaplay. Samenvattingen zijn te zien via Ziggo Sport en NPO1.
Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 18 t/m donderdag 21 mei 2026
20:47Kijkers stomverbaasd over concessie in seizoensslot Kopen Zonder Kijken: 'Dan ben je gek'
20:18Eva Jinek verrast NOS Jeugdjournaal-presentatoren met Ere Zilveren Nipkowschijf 2026