TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een fenomenale overwinning tijdens de GP van Miami en daarna een week rust is het voor Max Verstappen en alle andere coureurs weer tijd om aan de bak te gaan. De GP van Spanje staat namelijk voor de deur.
Het Circuit de Catalunya, nabij de hoofdstad Barcelona, is voor de Nederlandse coureur vast een van de meest bijzondere. Max Verstappen pakte hier in 2016 zijn eerste winst binnen de Formule 1.
Het schema voor dit weekend ziet er als volgt uit
Vrijdag 20 mei
Zaterdag 21 mei
Zondag 22 mei
De trainingen, kwalificatie en race zijn te zien op Viaplay. De samenvatting kijk je terug via Ziggo Sport en NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'