TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de race in Oostenrijk van vorige week maken de Formule 1-coureurs alweer hun opwachting in de Grand Prix van Groot-Brittannië.
Max Verstappen zal ongetwijfeld extra gemotiveerd zijn op het Silverstone Circuit, want de wereldkampioen won er nog nooit. Lewis Hamilton - die dit seizoen allesbehalve imponeert - is recordhouder van deze grand prix met acht overwinningen.
Het is te hopen dat deze editie niet zo chaotisch verloopt als die van vorig jaar. Zhou Guanyu kreeg toen te maken met een horrorcrash: zijn Alfa Romeo vloog over de kop. De Chinees kwam er wonder boven wonder zonder kleerscheuren vanaf. Naar eigen zeggen was dat voornamelijk te danken aan de halo, een hoofdbeschermer die boven de cockpit is bevestigd. Verstappen eindigde als zevende.
Wil je niets missen? De planning is als volgt.
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Alle sessies zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en zendt de samenvatting na de race uit om 18:37 uur op NPO1. Ook is de samenvatting op Ziggo te bekijken. Of kijk hier via welke kanalen kun je alle races precies zien of beluisteren.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6