Sport
Ronde 10: De GP van Oostenrijk is alweer aan de beurt
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 02-07-23 10:37

Het zou wonderbaarlijk zijn: Max Verstappen wist dit jaar nog amper een wedstrijd te verliezen.
GP van Oostenrijk
Aan support in ieder geval geen gebrek, want tijdens de Grand Prix van Oostenrijk reizen altijd tienduizenden Nederlanders af naar Spielberg en is de tribune een grote oranje waas. Naast het Nederlandse tintje is het voor het Red Bull team ook een thuiswedstrijd. De inmiddels overleden medeoprichter van Red Bull Dietrich Mateschitz kocht het circuit in 2005.
Max Verstappen
Verstappen won deze al drie keer en is daarmee samen met Alain Prost recordhouder. De snelste ronde op deze baan is nog niet in handen van 'onze' Max, maar in die van de Spanjaard Carlos Sainz, die dit seizoen een stoeltje heeft bij Ferrari. Zijn teamgenoot Charles Leclerc won vorig jaar. Verstappen - die wel de kwalificatie en sprintrace won - eindigde destijds als tweede.
Vrijdag
- 13:30 - 14:30 - Eerste vrije training
- 17:00 - 18:00 - Kwalificatie
Zaterdag
- 12:00 - 12:44 - Kwalificatie sprintrace
- 16:30 - 17:00 - Sprintrace
Zondag
- 15:00 - 17:00 - race
Waar is de Grand Prix van Oostenrijk te zien?
Alle sessies zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en zendt de samenvatting na de race uit om 18:11 uur op NPO1. Ook is de samenvatting op Ziggo te bekijken. Of kijk hier via welke kanalen kun je alle races precies zien of beluisteren.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Het zesde seizoen van S.W.A.T. gaat van start bij Veronica
Nederlandse fans van actie en spanning kunnen hun adrenaline weer voelen stromen, want het langverwachte zesde seizoen van de populaire politieserie S.W.A.T. gaat van start bij Veronica TV.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 15:35Zo leerde Luuk Ikink zichzelf z'n Twentse tongval af
10:24Kritiek op Biohack Project raakt Rick Paul van Mulligen
10:01Paul de Leeuw maakt ook dit jaar Sinterklaasspecial
09:42De TV van gisteren: Holland's Got Talent blijft ononverwinnelijk
06:47Vanavond op TV: Top dog, De alleskunner vips, Rise of the Guardians