TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het zou wonderbaarlijk zijn: Max Verstappen wist dit jaar nog amper een wedstrijd te verliezen.
Aan support in ieder geval geen gebrek, want tijdens de Grand Prix van Oostenrijk reizen altijd tienduizenden Nederlanders af naar Spielberg en is de tribune een grote oranje waas. Naast het Nederlandse tintje is het voor het Red Bull team ook een thuiswedstrijd. De inmiddels overleden medeoprichter van Red Bull Dietrich Mateschitz kocht het circuit in 2005.
Verstappen won deze al drie keer en is daarmee samen met Alain Prost recordhouder. De snelste ronde op deze baan is nog niet in handen van 'onze' Max, maar in die van de Spanjaard Carlos Sainz, die dit seizoen een stoeltje heeft bij Ferrari. Zijn teamgenoot Charles Leclerc won vorig jaar. Verstappen - die wel de kwalificatie en sprintrace won - eindigde destijds als tweede.
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Alle sessies zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en zendt de samenvatting na de race uit om 18:11 uur op NPO1. Ook is de samenvatting op Ziggo te bekijken. Of kijk hier via welke kanalen kun je alle races precies zien of beluisteren.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis