TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na ruim acht jaar is Nederland weer present op het WK voetbal. In de eerste wedstrijd treffen de mannen van Louis van Gaal gelijk de sterkste tegenstander uit de poule: Senegal.
Het land won begin dit jaar nog de Afrika Cup en dat was geen verrassing: een kijkje in de selectie leert dat de ploeg een aantal spelers van wereldklasse heeft. Keeper Édouard Mendy en verdediger Kalidou Koulibaly bijvoorbeeld, die beiden uitkomen voor het Engelse Chelsea.
Een geluk voor het Nederlands elftal is dat de grootste ster van het elftal, Sadio Mané van Bayern München, vlak voor het WK verstek moest laten gaan vanwege een blessure. Voor de Senegalezen is het te hopen dat zijn vervangers Ismaïla Sarr (Watford FC) en Krépin Diatta (AS Monaco) hem kunnen doen vergeten.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4