TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na ruim acht jaar is Nederland weer present op het WK voetbal. In de eerste wedstrijd treffen de mannen van Louis van Gaal gelijk de sterkste tegenstander uit de poule: Senegal.
Het land won begin dit jaar nog de Afrika Cup en dat was geen verrassing: een kijkje in de selectie leert dat de ploeg een aantal spelers van wereldklasse heeft. Keeper Édouard Mendy en verdediger Kalidou Koulibaly bijvoorbeeld, die beiden uitkomen voor het Engelse Chelsea.
Een geluk voor het Nederlands elftal is dat de grootste ster van het elftal, Sadio Mané van Bayern München, vlak voor het WK verstek moest laten gaan vanwege een blessure. Voor de Senegalezen is het te hopen dat zijn vervangers Ismaïla Sarr (Watford FC) en Krépin Diatta (AS Monaco) hem kunnen doen vergeten.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder