TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na ruim acht jaar is Nederland weer present op het WK voetbal. In de eerste wedstrijd treffen de mannen van Louis van Gaal gelijk de sterkste tegenstander uit de poule: Senegal.
Het land won begin dit jaar nog de Afrika Cup en dat was geen verrassing: een kijkje in de selectie leert dat de ploeg een aantal spelers van wereldklasse heeft. Keeper Édouard Mendy en verdediger Kalidou Koulibaly bijvoorbeeld, die beiden uitkomen voor het Engelse Chelsea.
Een geluk voor het Nederlands elftal is dat de grootste ster van het elftal, Sadio Mané van Bayern München, vlak voor het WK verstek moest laten gaan vanwege een blessure. Voor de Senegalezen is het te hopen dat zijn vervangers Ismaïla Sarr (Watford FC) en Krépin Diatta (AS Monaco) hem kunnen doen vergeten.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino