TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De slotdag van het shorttracktoernooi staat garant voor spektakel: de mannen rijden de finale van de aflossing, waarop ons land regerend wereldkampioen is. Helaas sneuvelde Nederland al in de voorronde, dus we doen niet mee.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
Gelukkig hebben we Suzanne Schulting, want zij komt samen met Xandra Velzeboer en Rianne de Vries wel in actie op de 1500 meter. De weg naar de finale is nog lang, maar we hebben alle vertrouwen in de rijders van Oranje. Suzanne en Xandra schaatsen vandaag de kwartfinale, de halve finale én de finale, dus dat wordt een ware uitputtingsslag.
Suzanne is de grote favoriete op deze afstand. Eerder was ze deze Olympische Winterspelen al de snelste op de 1000 meter en met haar teamgenoten op de aflossing.
De kwartfinale start om 12:30 uur en de finale staat rond 14:15 op het programma.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'