TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de voorpret op vrijdag is het in Gdansk nu tijd voor het serieuzere werk tijdens de Europese kampioenschappen shorttrack. Op een aantal individuele nummers worden de halve finales en finales afgewerkt.
De vrouwen verdelen de medailles op de 1500 meter, waarop Suzanne Schulting vaak dominant is. Dit seizoen heeft de regerend Europees kampioen in de wereldbekerwedstrijden echter behoorlijk wat concurrentie op deze afstand. Dat geldt ook voor de 500 meter, waarop Schulting dit seizoen ‘slechts’ één keer de snelste was.
Zowel de mannen als vrouwen strijden op zaterdag op deze twee afstanden om de ereplaatsen. Naast de individuele afstanden komen de shorttrackers ook in actie op teamonderdelen: de mannen en vrouwen rijden de halve finales op de relay.
Kaartverkoop gestart voor nieuw seizoen Dit was het nieuws
14:52Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland