TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de voorpret op vrijdag is het in Gdansk nu tijd voor het serieuzere werk tijdens de Europese kampioenschappen shorttrack. Op een aantal individuele nummers worden de halve finales en finales afgewerkt.
De vrouwen verdelen de medailles op de 1500 meter, waarop Suzanne Schulting vaak dominant is. Dit seizoen heeft de regerend Europees kampioen in de wereldbekerwedstrijden echter behoorlijk wat concurrentie op deze afstand. Dat geldt ook voor de 500 meter, waarop Schulting dit seizoen ‘slechts’ één keer de snelste was.
Zowel de mannen als vrouwen strijden op zaterdag op deze twee afstanden om de ereplaatsen. Naast de individuele afstanden komen de shorttrackers ook in actie op teamonderdelen: de mannen en vrouwen rijden de halve finales op de relay.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie