TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de voorpret op vrijdag is het in Gdansk nu tijd voor het serieuzere werk tijdens de Europese kampioenschappen shorttrack. Op een aantal individuele nummers worden de halve finales en finales afgewerkt.
De vrouwen verdelen de medailles op de 1500 meter, waarop Suzanne Schulting vaak dominant is. Dit seizoen heeft de regerend Europees kampioen in de wereldbekerwedstrijden echter behoorlijk wat concurrentie op deze afstand. Dat geldt ook voor de 500 meter, waarop Schulting dit seizoen ‘slechts’ één keer de snelste was.
Zowel de mannen als vrouwen strijden op zaterdag op deze twee afstanden om de ereplaatsen. Naast de individuele afstanden komen de shorttrackers ook in actie op teamonderdelen: de mannen en vrouwen rijden de halve finales op de relay.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane