TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een schaatstoernooi in Thialf tussen Kerst en Oud en Nieuw is gerust een traditie te noemen. Dit jaar is het geen olympisch kwalificatie-, sprint- of allroundtoernooi, maar zijn de NK afstanden aan de beurt. En er staat meer op het spel dan alleen de afstandstitels, want er zijn ook startbewijzen voor de EK afstanden - over anderhalve week in Heerenveen - te verdienen.
De mannen openen het toernooi met de 5000 meter. Patrick Roest mag zich regerend Nederlands, Europees én wereldkampioen op deze afstand noemen en is dan ook de torenhoge favoriet. Merijn Scheperkamp kan vervolgens proberen zijn nationale titel op de 500 meter te prolongeren. Deze gaat over twee omlopen. Tussendoor krijgt het publiek in Thialf de 1500 meter voor de vrouwen te zien.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji