TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een schaatstoernooi in Thialf tussen Kerst en Oud en Nieuw is gerust een traditie te noemen. Dit jaar is het geen olympisch kwalificatie-, sprint- of allroundtoernooi, maar zijn de NK afstanden aan de beurt. En er staat meer op het spel dan alleen de afstandstitels, want er zijn ook startbewijzen voor de EK afstanden - over anderhalve week in Heerenveen - te verdienen.
De mannen openen het toernooi met de 5000 meter. Patrick Roest mag zich regerend Nederlands, Europees én wereldkampioen op deze afstand noemen en is dan ook de torenhoge favoriet. Merijn Scheperkamp kan vervolgens proberen zijn nationale titel op de 500 meter te prolongeren. Deze gaat over twee omlopen. Tussendoor krijgt het publiek in Thialf de 1500 meter voor de vrouwen te zien.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame