TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rustig bijkomen van de feestdagen is er niet bij voor de vaderlandse topschaatsers, want ook dit jaar wordt er tussen Kerst en Oud & Nieuw geschaatst.
In Heerenveen staan vandaag en morgen namelijk de NK allround & sprint op het programma. Er is meer te winnen dan alleen de Nederlandse titels, want er zijn ook startbewijzen voor de EK allround & sprint te verdienen. Deze toernooien vinden over twee weken plaats in het Noorse Hamar.
De regerend Nederlands kampioenen zijn Merel Conijn en Marcel Bosker bij de allrounders en Tijmen Snel en Michelle de Jong bij de sprinters. Verrassende namen? Dat kan kloppen, want veel toppers lieten de Nederlandse kampioenschappen vorig jaar aan zich voorbij gaan om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'