TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rustig bijkomen van de feestdagen is er niet bij voor de vaderlandse topschaatsers, want ook dit jaar wordt er tussen Kerst en Oud & Nieuw geschaatst.
In Heerenveen staan vandaag en morgen namelijk de NK allround & sprint op het programma. Er is meer te winnen dan alleen de Nederlandse titels, want er zijn ook startbewijzen voor de EK allround & sprint te verdienen. Deze toernooien vinden over twee weken plaats in het Noorse Hamar.
De regerend Nederlands kampioenen zijn Merel Conijn en Marcel Bosker bij de allrounders en Tijmen Snel en Michelle de Jong bij de sprinters. Verrassende namen? Dat kan kloppen, want veel toppers lieten de Nederlandse kampioenschappen vorig jaar aan zich voorbij gaan om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen.
Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland
09:08Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters