TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rustig bijkomen van de feestdagen is er niet bij voor de vaderlandse topschaatsers, want ook dit jaar wordt er tussen Kerst en Oud & Nieuw geschaatst.
In Heerenveen staan vandaag en morgen namelijk de NK allround & sprint op het programma. Er is meer te winnen dan alleen de Nederlandse titels, want er zijn ook startbewijzen voor de EK allround & sprint te verdienen. Deze toernooien vinden over twee weken plaats in het Noorse Hamar.
De regerend Nederlands kampioenen zijn Merel Conijn en Marcel Bosker bij de allrounders en Tijmen Snel en Michelle de Jong bij de sprinters. Verrassende namen? Dat kan kloppen, want veel toppers lieten de Nederlandse kampioenschappen vorig jaar aan zich voorbij gaan om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen.
Partnerbijdrage
Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig
09:09MAFS-Stefan zet een mooie stap in de liefde
08:34De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland