TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rustig bijkomen van de feestdagen is er niet bij voor de vaderlandse topschaatsers, want ook dit jaar wordt er tussen Kerst en Oud & Nieuw geschaatst.
In Heerenveen staan vandaag en morgen namelijk de NK allround & sprint op het programma. Er is meer te winnen dan alleen de Nederlandse titels, want er zijn ook startbewijzen voor de EK allround & sprint te verdienen. Deze toernooien vinden over twee weken plaats in het Noorse Hamar.
De regerend Nederlands kampioenen zijn Merel Conijn en Marcel Bosker bij de allrounders en Tijmen Snel en Michelle de Jong bij de sprinters. Verrassende namen? Dat kan kloppen, want veel toppers lieten de Nederlandse kampioenschappen vorig jaar aan zich voorbij gaan om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'