TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rustig bijkomen van de feestdagen is er niet bij voor de vaderlandse topschaatsers, want ook dit jaar wordt er tussen Kerst en Oud & Nieuw geschaatst.
In Heerenveen staan vandaag en morgen namelijk de NK allround & sprint op het programma. Er is meer te winnen dan alleen de Nederlandse titels, want er zijn ook startbewijzen voor de EK allround & sprint te verdienen. Deze toernooien vinden over twee weken plaats in het Noorse Hamar.
De regerend Nederlands kampioenen zijn Merel Conijn en Marcel Bosker bij de allrounders en Tijmen Snel en Michelle de Jong bij de sprinters. Verrassende namen? Dat kan kloppen, want veel toppers lieten de Nederlandse kampioenschappen vorig jaar aan zich voorbij gaan om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'