TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede en laatste dag van de Nederlandse kampioenschappen allround en sprint in Thialf.
De mannen en vrouwen in het allroundtoernooi rijden de 1500 meter, de spectaculairste afstand. Verder staan de langste afstanden op het programma: de 5000 meter voor vrouwen en de 10.000 meter voor mannen. Voor de sprinters is het een kopie van de eerste dag, ze rijden allemaal nog een 500 en een 1000 meter.
Na dit toernooi maakt de olympische schaatsploeg zich op voor de Olympische Spelen in Peking. Op zaterdag 5 februari komen de eerste langebaanschaatsers in actie op de 3000 meter voor vrouwen. Nederland heeft met Irene Schouten, Antoinette de Jong en Carlijn Achtereekte drie ijzers in het vuur. Een dag later is de 5000 meter voor mannen met onder meer Patrick Roest.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten