TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede en laatste dag van de Nederlandse kampioenschappen allround en sprint in Thialf.
De mannen en vrouwen in het allroundtoernooi rijden de 1500 meter, de spectaculairste afstand. Verder staan de langste afstanden op het programma: de 5000 meter voor vrouwen en de 10.000 meter voor mannen. Voor de sprinters is het een kopie van de eerste dag, ze rijden allemaal nog een 500 en een 1000 meter.
Na dit toernooi maakt de olympische schaatsploeg zich op voor de Olympische Spelen in Peking. Op zaterdag 5 februari komen de eerste langebaanschaatsers in actie op de 3000 meter voor vrouwen. Nederland heeft met Irene Schouten, Antoinette de Jong en Carlijn Achtereekte drie ijzers in het vuur. Een dag later is de 5000 meter voor mannen met onder meer Patrick Roest.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'