TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De WK-afstanden van vorige week waren het hoogtepunt van het schaatsseizoen, maar er ligt nog een smakelijk toetje in het verschiet. Over twee weken vinden in Inzell namelijk de gecombineerde WK allround & sprint plaats. Per toernooi mag Nederland drie schaatsers afvaardigen.
Marijke Groenewoud en Patrick Roest verzekerden zich in december al van deelname aan de WK allround en Jutta Leerdam en Jenning de Boo aan de WK sprint, maar de overige startbewijzen zijn nog niet verdeeld. Dat gebeurt dit weekend bij de Daikin NK allround & sprint.
Naast de WK-tickets zijn hier natuurlijk ook de nationale titels te verdienen. Jutta Leerdam en Hein Otterspeer waren vorig jaar de beste sprinters, Antoinette Rijpma-de Jong en Patrick Roest wonnen het allroundtoernooi.
Het NK Allround en het NK Sprint vinden plaats op 24 en 25 februari 2025 en zijn te volgen via NPO1 en NOS.nl.
 
                        Partnerbijdrage
Deze gasten brengen dit seizoen een bezoekje aan Boerderij van Dorst
10:00Teun Föhn vertelt meer over Teun op de Biblebelt: 'Waar je ook woont: je mag er zijn'
10:00Simon Keizer blikt vooruit op Onvergetelijke Liedjes: 'Niemand weet vooraf wie er meedoen'
08:56De TV van gisteren: Ruim 1,4 miljoen kijkers voor verkiezingsuitslag op NPO1
06:47Vanavond op TV: Onvergetelijke liedjes, St. Willebrord: Het mirakel van Brabant, X-Men: First Class
