TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De WK-afstanden van vorige week waren het hoogtepunt van het schaatsseizoen, maar er ligt nog een smakelijk toetje in het verschiet. Over twee weken vinden in Inzell namelijk de gecombineerde WK allround & sprint plaats. Per toernooi mag Nederland drie schaatsers afvaardigen.
Marijke Groenewoud en Patrick Roest verzekerden zich in december al van deelname aan de WK allround en Jutta Leerdam en Jenning de Boo aan de WK sprint, maar de overige startbewijzen zijn nog niet verdeeld. Dat gebeurt dit weekend bij de Daikin NK allround & sprint.
Naast de WK-tickets zijn hier natuurlijk ook de nationale titels te verdienen. Jutta Leerdam en Hein Otterspeer waren vorig jaar de beste sprinters, Antoinette Rijpma-de Jong en Patrick Roest wonnen het allroundtoernooi.
Het NK Allround en het NK Sprint vinden plaats op 24 en 25 februari 2025 en zijn te volgen via NPO1 en NOS.nl.
Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde