TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De WK-afstanden van vorige week waren het hoogtepunt van het schaatsseizoen, maar er ligt nog een smakelijk toetje in het verschiet. Over twee weken vinden in Inzell namelijk de gecombineerde WK allround & sprint plaats. Per toernooi mag Nederland drie schaatsers afvaardigen.
Marijke Groenewoud en Patrick Roest verzekerden zich in december al van deelname aan de WK allround en Jutta Leerdam en Jenning de Boo aan de WK sprint, maar de overige startbewijzen zijn nog niet verdeeld. Dat gebeurt dit weekend bij de Daikin NK allround & sprint.
Naast de WK-tickets zijn hier natuurlijk ook de nationale titels te verdienen. Jutta Leerdam en Hein Otterspeer waren vorig jaar de beste sprinters, Antoinette Rijpma-de Jong en Patrick Roest wonnen het allroundtoernooi.
Het NK Allround en het NK Sprint vinden plaats op 24 en 25 februari 2025 en zijn te volgen via NPO1 en NOS.nl.
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special