TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze tweede dag van de World Cup schaatsen in het Poolse Tomaszów Mazowiecki komen de Nederlandse sprintvrouwen in actie. De tweede 500 meter staat op het programma, gevolgd door de 1000 meter.
Het is de eerste keer sinds lange tijd dat de voltallige schaatswereld aanwezig is bij een wedstrijd en daarmee voor onder anderen Jutta Leerdam een goede test om te zien hoe ze er internationaal voor staat. Aansluitend rijden de vrouwen ook nog de ploegenachtervolging.
De mannen schaatsen vanmiddag de 1500 meter en de massastart. De koningsafstand is altijd een spektakel: de concurrentie is groot, al maken Thomas Krol en Kjeld Nuis normaal gesproken de meeste kans op de winst. Op de massastart wil Jorrit Bergsma zich dit olympische seizoen laten zien.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden