TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze tweede dag van de World Cup schaatsen in het Poolse Tomaszów Mazowiecki komen de Nederlandse sprintvrouwen in actie. De tweede 500 meter staat op het programma, gevolgd door de 1000 meter.
Het is de eerste keer sinds lange tijd dat de voltallige schaatswereld aanwezig is bij een wedstrijd en daarmee voor onder anderen Jutta Leerdam een goede test om te zien hoe ze er internationaal voor staat. Aansluitend rijden de vrouwen ook nog de ploegenachtervolging.
De mannen schaatsen vanmiddag de 1500 meter en de massastart. De koningsafstand is altijd een spektakel: de concurrentie is groot, al maken Thomas Krol en Kjeld Nuis normaal gesproken de meeste kans op de winst. Op de massastart wil Jorrit Bergsma zich dit olympische seizoen laten zien.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland