TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze tweede dag van de World Cup schaatsen in het Poolse Tomaszów Mazowiecki komen de Nederlandse sprintvrouwen in actie. De tweede 500 meter staat op het programma, gevolgd door de 1000 meter.
Het is de eerste keer sinds lange tijd dat de voltallige schaatswereld aanwezig is bij een wedstrijd en daarmee voor onder anderen Jutta Leerdam een goede test om te zien hoe ze er internationaal voor staat. Aansluitend rijden de vrouwen ook nog de ploegenachtervolging.
De mannen schaatsen vanmiddag de 1500 meter en de massastart. De koningsafstand is altijd een spektakel: de concurrentie is groot, al maken Thomas Krol en Kjeld Nuis normaal gesproken de meeste kans op de winst. Op de massastart wil Jorrit Bergsma zich dit olympische seizoen laten zien.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'