TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor Ireen Wüst moeten de Olympische Spelen in Beijing een gouden afsluiting van haar lange loopbaan worden. Met name op de 1500 meter, die op deze slotdag van de wereldbekerwedstrijd in Calgary op het programma staat, moet het gaan gebeuren. Na een goede start van het seizoen ‘ligt ze lekker op koers en heeft ze vertrouwen in een mooie winter’, vertelde ze onlangs voor de camera’s van de NOS.
De grote concurrenten op deze afstand zijn de Amerikaanse Brittany Bowe en Miho Takagi, de Japanse houdster van het wereldrecord - dat wellicht wordt aangevallen op deze supersnelle Canadese ijsbaan.
Verder schaatsen de vrouwen de massastart. De mannen rijden de 500 meter, de kilometer - met Thomas Krol en Kjeld Nuis als favorieten - en de ploegenachtervolging.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'