TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor Ireen Wüst moeten de Olympische Spelen in Beijing een gouden afsluiting van haar lange loopbaan worden. Met name op de 1500 meter, die op deze slotdag van de wereldbekerwedstrijd in Calgary op het programma staat, moet het gaan gebeuren. Na een goede start van het seizoen ‘ligt ze lekker op koers en heeft ze vertrouwen in een mooie winter’, vertelde ze onlangs voor de camera’s van de NOS.
De grote concurrenten op deze afstand zijn de Amerikaanse Brittany Bowe en Miho Takagi, de Japanse houdster van het wereldrecord - dat wellicht wordt aangevallen op deze supersnelle Canadese ijsbaan.
Verder schaatsen de vrouwen de massastart. De mannen rijden de 500 meter, de kilometer - met Thomas Krol en Kjeld Nuis als favorieten - en de ploegenachtervolging.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland