TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor Ireen Wüst moeten de Olympische Spelen in Beijing een gouden afsluiting van haar lange loopbaan worden. Met name op de 1500 meter, die op deze slotdag van de wereldbekerwedstrijd in Calgary op het programma staat, moet het gaan gebeuren. Na een goede start van het seizoen ‘ligt ze lekker op koers en heeft ze vertrouwen in een mooie winter’, vertelde ze onlangs voor de camera’s van de NOS.
De grote concurrenten op deze afstand zijn de Amerikaanse Brittany Bowe en Miho Takagi, de Japanse houdster van het wereldrecord - dat wellicht wordt aangevallen op deze supersnelle Canadese ijsbaan.
Verder schaatsen de vrouwen de massastart. De mannen rijden de 500 meter, de kilometer - met Thomas Krol en Kjeld Nuis als favorieten - en de ploegenachtervolging.
Ewout Genemans licht een tipje van de sluier op over volgende bestemming Bureau-serie
19:27Deze VIPS zien we in de winterspecial van Te Land, Ter Zee en in de Lucht
17:14Jammer, de NPO schrapt Zomergasten
15:19Nog meer bezuinigingen-gedoe: de EO stopt met series en documentaires
13:24Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv