TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor Ireen Wüst moeten de Olympische Spelen in Beijing een gouden afsluiting van haar lange loopbaan worden. Met name op de 1500 meter, die op deze slotdag van de wereldbekerwedstrijd in Calgary op het programma staat, moet het gaan gebeuren. Na een goede start van het seizoen ‘ligt ze lekker op koers en heeft ze vertrouwen in een mooie winter’, vertelde ze onlangs voor de camera’s van de NOS.
De grote concurrenten op deze afstand zijn de Amerikaanse Brittany Bowe en Miho Takagi, de Japanse houdster van het wereldrecord - dat wellicht wordt aangevallen op deze supersnelle Canadese ijsbaan.
Verder schaatsen de vrouwen de massastart. De mannen rijden de 500 meter, de kilometer - met Thomas Krol en Kjeld Nuis als favorieten - en de ploegenachtervolging.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen