TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een grote grijns toverde Joep Wennemars drie weken geleden op zijn gezicht. Tot zijn eigen verbazing schaatste hij bij de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen naar de tweede plaats op de 1000 meter.
De twintigjarige schaatser van team Jumbo-Visma is dit seizoen hard op weg om het stempel van 'de zoon van' van zich af te schudden. Op het snelle ijs van Calgary kan hij dat definitief doen. Zijn persoonlijk snelste tijd op de 1000 meter is de 1.08,88 die hij in Heerenveen reed.
Vader Erben kwam in 2003 in Salt Lake City tot 1.07,33. Die tijd lijkt nog iets te hoog gegrepen voor Wennemars junior, maar als het hem dit seizoen ergens lukt, dan is het wel op de snelle baan in Calgary. Verder krijgt het publiek de massastarts en de 1000 meter voor vrouwen te zien.
De Mol België vanaf deze datum terug met nieuw seizoen
14:47Nieuwe seizoen van Wortelboer en Van Rossem start op deze datum
14:20Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin
13:04Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'