TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een grote grijns toverde Joep Wennemars drie weken geleden op zijn gezicht. Tot zijn eigen verbazing schaatste hij bij de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen naar de tweede plaats op de 1000 meter.
De twintigjarige schaatser van team Jumbo-Visma is dit seizoen hard op weg om het stempel van 'de zoon van' van zich af te schudden. Op het snelle ijs van Calgary kan hij dat definitief doen. Zijn persoonlijk snelste tijd op de 1000 meter is de 1.08,88 die hij in Heerenveen reed.
Vader Erben kwam in 2003 in Salt Lake City tot 1.07,33. Die tijd lijkt nog iets te hoog gegrepen voor Wennemars junior, maar als het hem dit seizoen ergens lukt, dan is het wel op de snelle baan in Calgary. Verder krijgt het publiek de massastarts en de 1000 meter voor vrouwen te zien.
Partnerbijdrage
Componist achter Studio Sport en Toppop tunes Tonny Eyk overleden
14:49NET5 laat alleenstaande woningzoekenden samenwonen in nieuw programma
14:14Kees Stevens doet mee aan No Way Back VIPS 2026: 'Wilde echt voor mezelf kiezen'
13:45Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'